Реєстрація прав на нерухоме майно

До уваги заявників!

З 01 серпня 2021 року для проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно заявнику необхідно попередньо звернутись до суб’єктів які проводять технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна, для внесення ними відомостей про проведену технічну інвентаризацію об’єкта нерухомого майна до електронного кабінету користувача Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Звертаємо увагу, що законодавством не встановлено будь-яких винятків щодо внесення відомостей про проведену технічну інвентаризацію об’єкта нерухомого майна до електронного кабінету користувача Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва в залежності від дати проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна чи складання технічного паспорту.

Відповідні зміни врегульовані Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» від 23 червня 2021 року №681.

Телефон для довідок: (0532) 64-11-39.

Отримання інформаційної довідки та онлайн подання заяви власника нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій

Телефон для надання консультації: (0532) 64-11-41